W dniu 10 maja 2019.r. odbyło się pierwsze posiedzenie nowo wybranego Zarządu Międzyzakładowego ZZPE w ZM "BUMAR-ŁABĘDY" S.A., na którym wybrano Członków oraz Przewodniczących Komisji Problemowych. W skład Komisji weszły następujące osoby:

 

Komisja Socjalna

Lp.

Imię  i Nazwisko

Funkcja

1.

Karaszewska Katarzyna

Przewodnicząca komisji

2.

Surwiło Halina

Członek komisji

3.

Stelmach Jolanta

Członek komisji

4.

Groelich Grażyna

Członek Komisji

5.

Wojnarowski Norbert

Członek komisji

6.

Szyguła Anna

Członek komisji

7.

Tomczak Sławomir

Członek komisji

8.

Bauman Jerzy

Członek komisji

9.

Koziołek Helmut

Członek komisji

Komisja Płacowa

Lp.

Imię i Nazwisko

Funkcja

1.

Panek Jan

Przewodniczący komisji

2.

Grochla Brygida

Członek komisji

3.

Malina Dariusz

Członek komisji

4.

Pompa Józef

Członek komisji

5.

Zając Krzysztof

Członek komisji

6.

Wielbińska Iwona

Członek komisji

7.

Bielec Janusz

Członek komisji

8.

Nowak Leszek

Członek komisji

9.

Płonka Piotr

Członek komisji

10.

Leśniak Łukasz

Członek komisji

 

Komisja Finansowa

Lp.

Imię  i Nazwisko

Funkcja

1.

Bernaciak Kornelia

Przewodnicząca komisji

2.

Duda Joachim

Członek komisji                              

3.

Mroncz Andrzej

Członek komisji                             

4.

Czyżychowicz Kazimiera

Członek komisji

5.

Jaworek Gizela

Członek komisji

6.

Wróbel Małgorzata

Członek komisji

 

Komisja Warunków Pracy

Lp.

Imię i Nazwisko

Funkcja

1.

Szewczyk Gabriela

Przewodnicząca komisji

2.

Wojnar Rafał

Członek komisji

3.

Skowronek Robert

Członek komisji

4.

Falfasiński Tomasz

Członek komisji

5.

Radzio Artur

Członek Komisji

6.

Gawande Michał

Członek Komisji

7.

Morawiak Łukasz

Członek Komisji

8.

Ziółkowski Piotr

Członek komisji                              

Komisja Organizacyjna

Lp.

Imię i Nazwisko

Funkcja

1.

Riedel Rufin

Przewodniczący komisji

2.

Kawczyk Robert

Członek komisji                              

3.

Żaba Piotr

Członek komisji                              

4.

Reichelt Marek

Członek komisji

5.

Pawlik Tomasz

Członek komisji

6.

Tuczykont Bernard

Członek komisji

7.

Antos Janusz

Członek komisji                                

8.

Witczak Grzegorz

Członek komisji

9.

Król Marek

Członek komisji

 

 

W dniu 26 kwietnia 2019 r. odbyła się Konferencja Sprawozdawczo - Wyborcza Delegatów ZM ZZPE.

Zgodnie z Regulaminem Wyboru Władz dokonano wyboru Członków Komisji Rewizyjnej Związku Zawodowego Przemysłu Elektromaszynowego w Zakładach Mechanicznych "BUMAR-ŁABĘDY" S.A. Do skałdu Komisji Rewizyjnej zostały wybrane następujące osoby:

Komisja Rewizyjna

Lp.

Imię i Nazwisko

Funkcja

1.

Sadkowska Aneta

Przewodnicząca komisji

2.

Augustyniak Krzysztof

Członek komisji

3.

Wilk Krystyna

Członek komisji

4.

Krzyścik Adam

Członek komisji

5.

Ziółkowski Dariusz

Członek komisji

6.

Jendrysik Joachim

Członek komisji

7.

Niedbała Zbigniew

Członek komisji