Szanowni Państwo, Drodzy Pracownicy Zakładów Mechanicznych „BUMAR-ŁABĘDY” S.A.

Już za tydzień, 20 maja 2020 r. staniemy przed szansą wyboru naszych przedstawicieli do Rady Nadzorczej Zakładów Mechanicznych „BUMAR-ŁABĘDY” S.A. To kolejna ważna chwila w historii Spółki. Będą to bowiem wybory, decydujące o tym, kto będzie nas reprezentował w tym ważnym gremium.

Niezwykle istotna w tych wyborach, jak zwykle, będzie frekwencja. W imieniu Zarządu Związku Zawodowego Przemysłu Elektromaszynowego gorąco apeluję o wzięcie udziału w wyborach, gdyż zgodnie z Regulaminem wyborczym tylko frekwencja powyżej 50% czyni te wybory ważnymi i pozwoli umieścić naszych przedstawicieli w Radzie Nadzorczej. Wykorzystajmy tę szansę i nie pozwólmy, aby inni decydowali o nas bez nas. Pokażmy, że jesteśmy siłą, z którą należy się liczyć.

Zakłady Mechaniczne „BUMAR-ŁABĘDY” S.A. to firma, której marka jest znana od ponad 70 lat w branży zbrojeniowej w kraju i na świecie. Dziś niewiele polskich firm zbrojeniowych jest w stanie pochwalić się taką historią i tradycją.

Szanowni Wyborcy,

W nadchodzących wyborach spośród kandydatów do Rady Nadzorczej Zakładów Mechanicznych „BUMAR-ŁABĘDY” S.A. rekomendację i poparcie naszego Związku otrzymali koledzy: Andrzej Skoludek i Dariusz Klytta.

Pierwszy z nich to dotychczasowy Sekretarz Rady Nadzorczej Zakładów Mechanicznych „BUMAR-ŁABĘDY” S.A. oraz członek działającego w naszym zakładzie Związku Zawodowego Przemysłu Elektromaszynowego.

Jak powszechnie wiadomo Andrzej Skoludek to osoba kompetentna, doświadczona w pracach Rady Nadzorczej, dbająca o interesy Spółki oraz jej pracowników.

Drugi nasz kandydat Dariusz Klytta to nadzwyczaj zaangażowany w sprawy pracownicze, aktywnie działający w naszych interesach członek naszej organizacji związkowej.

Obaj zasługują na to, aby reprezentować nasze interesy w Radzie Nadzorczej oraz aby mieć stały nadzór nad działalnością Spółki, we wszystkich dziedzinach jej działalności, a tym samym decydować o bezpiecznej i godnej przyszłości pracowników oraz ich rodzin.

Do członków Rady Nadzorczej wybranych z ramienia załogi będzie należało stałe monitorowanie stopnia realizacji osiąganych przez Zakłady Mechaniczne „BUMAR-ŁABĘDY” S.A. wyników ekonomiczno-finansowych, co w przypadku dobrej kondycji finansowej Spółki ułatwi związkom zawodowym prowadzenie rozmów w podwyżkach płac i innych świadczeniach dla pracowników Spółki.

Jestem przekonany, że rekomendowani przez nas przedstawiciele do Rady Nadzorczej Andrzej Skoludek i Dariusz Klytta reprezentować nas będą z maksymalną starannością wykorzystując przy tym największą swą wiedzę i doświadczenie zawodowe.

Zagłosujmy na nich. Liczę, że i tym razem nasi kandydaci zyskają zaufanie wyborców i jestem przekonany, że nie będziecie Państwo zawiedzeni.

Zaufajmy im wybierając ich jako naszych przedstawicieli w Radzie Nadzorczej Zakładów Mechanicznych „BUMAR-ŁABĘDY” S.A. dziesiątej kadencji.

 

Przewodniczący Związku Zawodowego Przemysłu Elektromaszynowego 

w Zakładach Mechanicznych „BUMAR-ŁABĘDY” S.A.

Andrzej Sypek